vyhoda
OD ROKU 1990
vyhoda
PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP
vyhoda
KOMPLEXNÍ SLUŽBY
vyhoda
DLOUHOLETÁ PRAXE

Videoprojektory - plátna

Poskytujeme komplexní služby v oblasti velkoplošné videoprojekce i live videopřenosů.

Typy a rozměry projekčních pláten

Nabízíme kruhové a rámové projekce. Rozměry velkoplošných projekčních pláten jsou 4x3m, 6 × 4,5 m a 10×7,5 m. Plátna se k sobě dají plátna napojit a lze vytvořit ještě větší projekční plocha. Projekční plátna jsou vhodná jak pro přední, tak i zadní projekce.

Velkoplošná projekce a bezpečnost

Velká projekční plátna pro velkoplošnou videoprojekci se musí z důvodu bezpečnosti vypínat do pevných konstrukcí. Standardně využíváme truss trio M390, ale projekční plátno vypnout do jakéhokoliv jiné, dostatečně pevné konstrukce. Používáme projekční plátna z kvalitních materiálů s vysokou kvalitou reprodukce obrazu od rakouského výrobce Tüechler, které mají po obvodu černý okraj, ve kterém jsou umístěny závěsné oka pro uchycení. Projekční plochy se dají libovolně umístit do prostoru, zavěsit pod střechu haly, nebo postavit samostatně na zem.

Typy projektorů pro velkoplošnou videoprojekci

Pro projekce na tyto velká plátna doporučujeme používat vysoce výkonné LCD projektory SANYO s volitelnými objektivy z naší nabídky

  • SANYO PLC-XF 47, nejvýkonnější projektor SANYO o světelném výkonu 15 000 ANSI lm,   
  • SANYO PLC-XP200L, světelný výkon 7000 ANSI lm,     
  • SANYO PLC-XP57L, světelný výkon 5500ANSI lm.

Utrakrátké projekce pro vaši komfortní prezentaci

Můžete zapomenout na projekční vzdálenost. Prostě umístíme projektor přímo k projekční ploše a promítáte na ni. Pro realizaci ultrakrátkých projekcí využíváme projektory SANYO, modelové řady PLC-XL. Jedná se o profesionální projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností, špičkovými parametry kontrastu a rozlišení obrazu, s možností připojení datových i video vstupů a s funkcí bezdrátového připojení.

Výhody ultrakrátké projekce

Velikost interaktivních tabulí je omezena a tyto tabule jsou nákladné a pro spoustu společností nedostupné. Oproti tomu projektory pro ultrakrátkou projekci zajišťují projekci velkého obrazu z krátké vzdálenosti za finančně výhodnějších podmínek. Projektory dosahují velikosti projekční plochy až 102 palců a některé projektory pro ultrakrátkou projekci jsou i plně interaktivní až do okrajů. Díky tomuto provedení s ultrakrátkou projekční vzdáleností si učitelé mohou dělat poznámky, aniž by vrhali velký stín. Ultrakrátký projektor umožňuje zobrazovat pro příklad úhlopříčku 70'' ze vzdálenosti pouhých 12,5 cm.

Jak uchytit projektory pro ultrakrátkou projekci

Projektory lze uchytit ke stropu nebo na stěnu, položit na stůl, použít pro zadní projekci, nebo umístit na zem a promítat na podlahu.

Při využití těchto ultrakrátkých projekcí získáte nové možnosti pro projekce, které byly prozatím, vzhledem k potřebné projekční vzdálenosti takřka nemožné.

Pomocí jednotlivých ultrakrátkých projektorů můžeme rovněž skládat obraz do jednoho velkého celku a získat tak spojitou velkoplošnou projekci složenou z několika obrazů.